Regały biblioteczne, muzealne, archiwalne, biurowe, magazynowe - VARIA

Typ FOREG 2000

System przeznaczony jest do dużych projektów sprawdził się już w największych bibliotekach, archiwach, muzeach w Polsce i Europie.


FOREG 2000 L (light)

System regałów przesuwnych został skonstruowany z przeznaczeniem dla różnego rodzaju przedsiębiorstw, do ich biur, archiwów i magazynów oraz instytucji posiadających stosunkowo niewielkie potrzeby archiwizowania dokumentacji i danych. FOREG 2000 L jest również idealnym rozwiązaniem dla podręcznych czytelni i bibliotek.


Typ FOREG 1000

System regałów zaprojektowany został przede wszystkim dla przejrzystego i swobodnego dostępu do książek i czasopism w czytelniach lub miejscach wystawowych.


Typ FOREG P

System regałów przesuwnych i stacjonarnych sprawdza się przy magazynowaniu obrazów, szkiców i innych dzieł sztuki.


Regały elektryczne

System regałów przesuwnych z napędem elektrycznym przeznaczony jest dla ciężarów użytkowych powyżej 5000 kg na jeden regał.

 

Wszystkie regały typu FOREG, jak również ich producent posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty, badania statyczne i wytrzymałościowe, które są odzwierciedleniem norm jakościowych i bezpieczeństwa uznawanych jako standard jakości w Unii Europejskiej.

Metalowe regały przesuwne i stacjonarne typu FOREG bez wątpienia wyznaczają kierunek standardu w zakresie archiwizacji i magazynowania w Europie.

regały przesuwne muzealne
regały przesuwne do muzeów
regały przesuwne na obrazy
regały jezdne flexirol

Aktualizacja: 06.06.2019

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.