Montaż systemu regałów jezdnych Forster - VARIA

Dzięki profesjonalnej ekipie montażowej (autoryzowanej przez producenta) oraz zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych, montaż regałów przebiega szybko i sprawnie. Najważniejszym elementem montażu jest odpowiednie wypoziomowanie i ułożenie szyn na podłożu, które uzyskuje się za pomocą niwelatora laserowego.

 

Rodzaje montażu szyn jezdnych:

 

  • w dodatkowej podłodze - jest dobrym rozwiązaniem w przypadku pomieszczeń z wykończoną już posadzką. Nie wymaga ingerencji w istniejące już podłoże. Dodatkowa podłoga może zostać kolorystycznie dopasowana do wyglądu posadzki. Ponadto atutem tego rozwiązania jest możliwość demontażu dodatkowej podłogi i przeniesienie jej razem z systemem regałów w inne miejsce.
  • w podłożu, przed wykonaniem zerowego poziomu - jest dobrym rozwiązaniem w przypadku generalnego remontu lub budowy pomieszczenia, gdy skuwa się lub robi nową posadzkę.
  • w podłożu, w wyciętych kanałach, gdy poziom zero już istnieje.

 

Montaż systemu regałów następuje od 4 do 8 tygodni od daty podpisania umowy w zależności od typu regałów.
Montaż szyn jezdnych jest możliwy w ciągu 1-2 tygodni od daty podpisania umowy.

regały przesuwne montaż
regały przesuwne montaż
regały przesuwne montaż
Montażyści firmy VARIA

Aktualizacja: 06.06.2019

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.