Ceny systemu regałów statycznych i przesuwnych Forster - VARIA

Nie ma standardowych cenników na regały przesuwne i statyczne. Regały są projektowane i produkowane indywidualnie do danego pomieszczenia. W celu otrzymania wyceny regałów należy podać nam (przesłać mailem, faxem) wymiary pomieszczenia lub przesłać jego projekt. Na tej podstawie, po zaprojektowaniu, podajemy cenę całego systemu regałów.

 

Koszt systemu regałów jest zależny od wielu czynników: np. im regały są dłuższe i wyższe, tym cena systemu regałów w przeliczeniu na 1 metr bieżący półki użytkowej jest niższa. Cenę regałów może podwyższyć zamówione wyposażenie dodatkowe.

 

Koszt całego systemu przelicza się względem 1 metra bieżącego półki użytkowej.W przypadku, gdy zamawiający nie dysponuje projektem pomieszczenia lub gdy pomieszczenie to jest skomplikowane do zwymiarowania, nasi handlowcy mogą przyjechać i dokonać takich pomiarów.

 

Wszystkie działania związane z zaprojektowaniem, wyceną oraz pomiarami na terenie całego kraju są bezpłatne.

regały jezdne biblioteczne flexirol
regały przesuwne kompaktowe flexirol
regały przesuwne magazynowe flexirol
regały przesuwne do muzeów

Aktualizacja: 26.10.2018

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.