SPÓŁKI

  • 7 COM Sp. z o.o. Warszawa
  • ABC Data Sp. z o.o. w Warszawie
  • Access Gram TV Sp. z o.o. w Warszawie
  • Adidas Polska Sp. z o.o. w Krakowie / Warszawie
  • Adrenaline.pl Sp. z o.o. s.k. Olsztyn
  • Agencja Ochrony Skorpion - Security Sp. z o.o. w Warszawie
  • Agram S.A. w Lublinie
  • Alstom Konstal S.A. w Chorzowie
  • AMZ Kutno Sp. z o.o. w Kutnie
  • Aquanet S.A. w Poznaniu / Mieścisko
  • Arc-Interiors Sp. z o.o. s.k. w Warszawie
  • Archikom Biuro Archiwizacji Komputerowej Jeziora Wielkie
  • Arteo Design Sp. z o.o. S.k. Warszawa
  • Aventis Pharma Sp.z o.o. w Warszawie
  • Baltic Finance Consulting Sp. z o.o. Gdynia
  • Bartex-Bartol S.j. w Nowym Tomyślu
  • Baxter Poland Sp. z o.o. w Warszawie
  • Benning Power Electronics Sp. z o.o.  w Głoskowie
  • BIPROWODMEL Sp. z o.o. w Poznaniu
  • Biuro Podatkowe Adam Pankowski w Busko Zdroju
  • Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o. w Warszawie
  • Boston Scientific Polska Sp. z o.o. w Warszawie
  • Bruno Tassi Plus Przyprawy Sp. z o.o. w Marysinie
  • Camper w Warszawie
  • Carolina Medical Center w Warszawie
  • Centrum Kosmetyki Samochodowej Sp. z o.o. w Poznaniu
  • Colep Polska Sp. z o.o. w Kleszczowie
  • Converse w Montabaur, w Porto, w Roppenheim
  • Correct k. Błaszczyk i Wspólnicy S.k., Ociąż
  • Coty Polska So. z o.o.w Warszawie
  • Creo Sp. z o.o. w Rzeszowie
  • Dedeco Sp. z o.o. w Szczecinie
  • Dom Pomocy Społecznej "Na Przedwiośniu" w Warszawie
  • DS. Smith Polska S.A. w Kielcach
  • EGIS Polska Sp. z o.o. w Warszawie
  • Enigma Group Sp. z o.o. Wola Dębińska
  • Ensore Sp. z o.o. S.K.A. w Zielonej Górze
  • Elektrownia "Stalowa Wola" w Stalowej Woli
  • Elhurt-Elmet Sp. z o.o. Białystok
  • Euro-Finanz Service Sp. z o.o. w Warszawie
  • Euromedic International Polska w Warszawie
  • Farm Plus Sp. z o.o. w Warszawie
  • Fabryka Pił i Narzędzi WAPIENICA Sp. z o.o. w Bielsku-Białej
  • Fin-Gate w Komorowie
  • Firmenich Sp. z o.o. w Grodzisku Mazowieckim
  • Fortum Polska S.A. w Warszawie
  • Galaktyka Sp. z o.o. Łódź
  • Galeria Sztuki Warszawa w Warszawie
  • Gerling Polska S.A. w Warszawie
  • Gillette Poland International Sp. z o.o. w Łodzi
  • Gino Rossi S.A. w Słupsku
  • GlaxoSmithKline Consumer Halthcare Sp. z o.o. w Warszawie
  • GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A. w Warszawie
  • Głos Pomorza w Koszlinie
  • Głuchołaskie Zakłady Papiernicze Sp. z o.o. Głuchołazy
  • Gomed Sp. z o.o. Gostyń
  • Gortz w Gdańsku / Koszalinie / Poznaniu / Szczecinie / Wrocław / Płock / Gdańsk / Gliwice
  • Grupa Energia GE Sp. z o.o. Sp.k. w Warszawie
  • Grupa Nowy Szpital Holding S.A. Szczecin
  • GWDA Sp. z o.o. w Pile
  • Honeywell Sp. z o.o. w Warszawie
  • Ikea we Wrocławiu
  • Ikea w Bydgoszczy
  • Jawo Sp. z o.o. w Częstochowie
  • Kancelaria Prawnicza Wierzbowski i Wspólnicy w Warszawie
  • KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Huta Miedzi Głogów w Głogowie
  • Kinga Sp. z o.o. w Białystoku
  • Kołobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kołobrzegu
  • Kompan Manufacturing Poland Sp. z o.o. Kostrzyn n. Odrą
  • Kontener-Poligrafia-Fotoprodukcja Jacek Kołodziejski w Warszawie
  • KSB Pompy i Armatura Sp. z o.o. w Warszawie / Ożarowie Mazowieckim
  • Lamela Sp. z o.o. Łowicz
  • Lloyd’s Register Polska Sp. z o.o. w Gdańsku
  • Mars Polska w Sochaczewie
  • Medcore Sp. z o.o. w Warszawie
  • Metalbud Sp. z o.o. w Rawie Mazowieckiej
  • Metro Warszawskie Sp z o.o. w Warszawie
  • Metsä Group Services Sp. z o.o w Gdańsku
  • Milo S.A. w Warszawie
  • M.P. Polska Sp. z o.o. w Warszawie
  • Neste Polska Sp. z o.o. w Warszawie
  • Nike w krajach Unii Europejskiej / Rosji / Izraelu, RPA
  • Nike w Warszawie / Krakowie / Poznaniu / Wrocławiu / Szczecinie / Sosnowcu
  • Omnicom Media Group Sp. z o.o. w Warszawie
  • Osdruk Sp. z o.o. Ostrołęka
  • OVB Allfinanz Polska w Warszawie
  • P&G Gillette Poland International Sp. z o.o. w Aleksandrowie Łódzkim
  • PD Co Sp. z o.o. Warszawa
  • PGE Dystrybucja S.A. Rejon Energetyczny Ostrołęka
  • PGE Łódzki Zakład Energetyczny S.A. w Łodzi
  • PGNiG S.A. w Odolanowie
  • Philips Polska w Piła
  • PHU Omega Sp. j. w Zielonej Górze
  • PKP Cargo Sp. z o.o. w Bydgoszczy
  • PKP InterCity Sp. z o.o. w Warszawie
  • PKP PLK S.A. Zakład Linii Kolejowych w Warszawie
  • Plast-Fol Sp. z o.o. Lubawa
  • Pokker Office Sp. jawna Wrocław
  • Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie
  • Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Życie S.A. w Dąbrowie Górniczej
  • Prema S.A. Jawczyce
  • ProLogis Poland Management Sp. z o.o. w Warszawie
  • Przedsiębiorstwo Chemii Gospodarczej Pollena S.A. w Ostrzeszowie
  • Przedsiębiorstwo Gazyfikacji Bezprzewodowej ZALGAZ w Bronowo Zalesie
  • Przedsiębiorstwo Gospodarki Miejskiej Spółka z o.o. w Polkowicach
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe „EWA” S.A. w Krotoszynie
  • Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Szkół "Cezas" Sp. z o.o. w Białymstoku
  • Reckitt Benckiser Production Sp. z o.o. w Nowym Dworze Mazowieckim
  • Reckitt Benckiser w Warszawie
  • Rudzka Spółka Ubezpieczeń w Rudzie Śląskiej
  • RunColors S. z o.o.S.k. Warszawa, Wrocław
  • RWE Polska S.A. w Warszawie
  • Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. w Warszawie
  • Sandvik Polska Sp. z o.o. w Warszawie
  • Schenker Sp. z o.o. w Nadarzynie
  • Schindler Polska Sp. z o.o. w Warszawie
  • Schroder Salomon Smith Barney Polska Sp. z o.o. w Warszawie
  • Schuco International Polska Sp. z o.o. Siestrzeń
  • Sephora w Warszawie
  • Silliker Polska Sp. z o.o. w Warszawie
  • Sintetico Sp. z o.o. w Łomiankach
  • Smurfit Kappa Polska Sp. z o.o. w Warszawie
  • Spedpol Sp. z o.o. w Nadarzynie
  • Stadler Polska Sp. z o.o. Siedlce
  • Stołeczne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Warszawie
  • Street Obuwie Sp. z o.o. w Warszawie / Gliwicach / Krakowie / Poznaniu / Wrocławiu / Gdańsku
  • Stroer Polska w Warszawie
  • Studia XYZ Stanicław Bogucki w Międzyrzecu Podlaskim
  • Studio Refleks we Wrocławiu
  • Sumaris Sp. z o.o. w Złotnikach
  • TAG System w Warszawie
  • Tarcopol Sp. z o.o. w Starachowicach
  • Tax Care S.A. Warszawa
  • Timberland w krajach Unii Europejskiej
  • Tres Amigos s.c. Warszawa
  • Unicom Bols Group w Warszawie
  • Universal Express Relocations Sp. z o.o. w Warszawie
  • Wago Elwag Sp. z o.o. we Wrocławiu
  • WARS S.A. w Warszawie
  • Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Ożarów Maz.
  • Wavin Metalplast-Buk Sp. z o.o. w Bukowie
  • Weil, Gotshal & Manges Paweł Rymarz w Warszawie
  • Wilga Sp. z o.o. w Częstochowie
  • Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych Sp. z o.o. w Ciechanowie
  • Wyeth Sp. z o.o. w Warszawie
  • Zakład Energetyczny Łódź Teren S.A. w Żyrardowie
  • Zakłady Azotowe Puławy S.A. w Puławach
  • Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A. w Starogardzie Gdańskim
  • Zakład Gospodarki Komunalnej i MIeszkaniowej w Kcyni Sp. z o.o.
  • Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Nowy Dwór Maz.

FUNDACJE, STOWARZYSZENIA I ZWIĄZKI

  • Fundacja Archeologia Fotografii w Warszawie
  • Fundacja EkoRozwoju we Wrocławiu
  • Fundacja Fundusz Współpracy w Warszawie
  • Stowarzyszenie KOPIPOL w Kielcach
  • Towarzystwo Naukowe Płockie w Płocku
  • Związek Artystów Wykonawców STOART w Warszawie
  • Związek Komunalny Gmin "Czyste Miasto, Czysta Gmina" w Cekowie
  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska we Włoszczowej

BANKI

  • Bank Gospodarki Żywnościowej w Białystoku
  • Bank Gospodarstwa Krajowego w Warszawie
  • Bank Ochrony Środowiska Oddział w Gdańsku / Wrocławiu / Olsztynie
  • Bank Polska Kasa Opieki S.A. - Grupa Pekao S.A. Centrala w Warszawie
  • Bank Przemysłowo – Handlowy S.A. Oddział w Warszawie
  • Bank Spółdzielczy w Bielsku Podlaskim
  • Bank Spółdzielczy w Zgierzu
  • BNP Paribas Bank Polska S.A. w Warszawie
  • Centrala BGŻ w Warszawie
  • ING Lease Polska Sp. z o.o. w Warszawie
  • Kredyt Bank S.A. w Warszawie
  • LG.Perto Bank w Łodzi
  • Lukas Bank Świętokrzyski w Warszawie
  • Narodowy Bank Polski w Warszawie, Krakowie, Rzeszowie, Katowicach
  • PKO BP Oddział w Warszawie Lublinie, Olsztynie, Stalowej Woli, Tarnobrzegu

INSTYTUCJE KOŚCIELNE

  • Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów w Zakroczymiu
  • Klasztor Karmelitanek Bosych w Gnieźnie
  • Klasztor Sióstr Dominikanek w Grodzisku Mazowieckim
  • Parafia Matki Boskiej Królowej Aniołów w Warszawie
  • Parafia Rzymsko-Katolicka Św. Zygmunta w Warszawie
  • Prowincja Najświętszego Imienia Jezus w Warszawie
  • Prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka Towarzystwa Jezusowego w Warszawie
  • Prowincja Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych w Warszawie
  • Stacja Opieki Caritas Diecezji Ełckiej w Białej Piskiej
  • Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego "Królowa Apostołów-Miejsca Święte" w Warszawie
  • Wyższe Seminarium Duchowne Ojców Pijarów w Krakowie
  • Zgromadzenie Księży Marianów w Warszawie
  • Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu w Warszawie
  • Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Poczęcia NMP w Szymanowie

INSTYTUCJE PAŃSTWOWE

  • Agencja Rezerw Materiałowych w Warszawie
  • Centralna Komisja Egzaminacyjna w Warszawie
  • Centrum Astronomiczne im. M. Kopernika PAN w Warszawie
  • Centrum Badań Kosmicznych PAN w Warszawie
  • Centrum Projektów Europejskich w Warszawie
  • Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Dzielnicy Bielany w Warszawie
  • Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Kaliszu
  • Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Warszawie
  • Główny Inspektorat Sanitarny w Warszawie
  • Główny Urząd Miar w Warszawie
  • Główny Urząd Statystyczny w Warszawie
  • Gmina Nowy Drów Gdański
  • Gmina Nowy Wiśnicz
  • Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie
  • Gmina Skalbmierz
  • Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej Legnickie Pole
  • Instytut Badawczy Dróg i Mostów "Soczewka" w Warszawie
  • Instytut Badawczy Dróg i Mostów w Warszawie
  • Instytut Badawczy Leśnictwa w Sękocinie
  • Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN w Warszawie
  • Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Oddział Morski w Gdyni
  • Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie
  • Instytut Nauk Prawnych PAN w Warszawie
  • Instytut Podstaw Informatyki PAN w Warszawie
  • Instytut Psychologii PAN w Warszawie
  • Krajowe Biuro do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii w Warszawie
  • Książnica Beskidzka w Bielsku-Białej
  • Lasy Panstwowe Nadleśnictwo Sobibór w Sobiborze
  • Lasy Państwowe Nadleśnictwo Włodawa we Włodawie
  • Lubelski Zarząd Przejść Granicznych w Chełmie
  • Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Płocku
  • Miejskie Centrum Kultury w Płońsku
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie
  • Nadleśnictwo Cierpiszewo
  • Najwyższa Izba Kontroli w Warszawie
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Winnicy
  • Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
  • Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie
  • Ośrodek Ochrony Zbiorów Publicznych w Warszawie
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu
  • Ośrodek Studiów Wschodnich w Warszawie
  • Państwowy Instytut Badawczy w Józefowie
  • Polski Komitet Normalizacyjny w Warszawie
  • Polski Komitet Olimpijski w Warszawie
  • Powiat Oleski w Olesku
  • Powiatowe Biuro Geodezji i Katastru w Świdnicy
  • Powiatowe Biuro Geodezji Kartografii i Katastru w Środzie Śląskiej
  • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Chdzieży
  • Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Sieradzu
  • Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych w Wejherowie
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w Sremie
  • Teatr Wielki - Opera Narodowa w Warszawie
  • Urząd Dozoru Technicznego w Bielsku-Białej
  • Urząd Miejski w Węgorzewie
  • Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyr. Med. i Produktów Biobójczych w Warszawie
  • Urząd Stanu Cywilnego w Grodzisku Mazowieckim
  • Urząd Stanu Cywilnego w Lubaniu
  • Warmińsko- Mazurski Urzą Wojewódzki w Olsztynie
  • Władza Wdrażająca Program Współpracy Przygranicznej Phare w Warszawie
  • Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Toruń w Toruniu
  • Wydział Geodezji Kartografii i Katastru w Dębicy
  • Wydział Komunikacji Gminy Centrum Dzielnicy Śródmieście w Warszawie
  • Zachodniopomorski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Szczecinie
  • Zakład Obsługi Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie
  • Zakład Wodociągu Północnego w Wieliszewie
  • Zamek Królewski w Warszawie

ARMIA, POLICJA, STRAŻ GRANICZNA

  • Dowództwo Wojsk Lądowych w Warszawie
  • Drogowe Przejście Graniczne w Sławatyczach
  • Komenda Powiatowa Policji w Zgierzu
  • Komenda Stołeczna Policji w Markach
  • Służba Kontrwywiadu Wojskowego w Warszawie
  • Wojskowe Biuro Emerytalne w Gdańsku
  • Wojskowe Zakłady Uzbrojenia w Grudziądzu
  • Wojskowy Instytut Łączności im. prof. J. Groszkowskiego w Zegrzu

AMBASADY

  • Ambasada Irlandii w Warszawie
  • Ambasada Korei w Warszawie

MINISTERSTWA

  • Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w Warszawie
  • Ministerstwo Rozwoju Regionalnego w Warszawie
  • Ministerstwo Skarbu Państwa w Warszawie
  • Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie
  • Ministerstwo Zdrowia w Warszawie

OŚWIATA I SZKOLNICTWO

  • American School of Warsaw w Warszawie
  • Gimnazjum nr 2 im.B.Dobrowolskiego w Warszawie
  • Gimnazjum nr 4 im. W. Broniewskiego w Warszawie
  • Gimnazjum nr 96 w Warszawie
  • Gimnazjum w Wygnanowie
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach
  • Instytut Geofizyki Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie
  • Instytut Literatury Polskiej UW w Warszawie
  • International European School w Warszawie
  • Krajowa Szkoła Administracji Publicznej w Warszawie
  • Medyczna Szkoła Policealna w Sokołowie Podlaskim
  • Miejski Żłobek Publiczny w Kozienicach
  • Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Jarosławiu
  • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Białej Podlaskiej
  • Politechnika Warszawska Wydział Transportu w Warszawie
  • Prywatna Wyższa Szkoła Ochrony Środowiska w Radomiu
  • Społeczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa im. H.Ch. Andersena w Lublinie
  • Społeczne Gimnazjum im. H.Ch. Andersena w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa nr 22 w Olsztynie
  • Szkoła Podstawowa Sióstr Misjonarek w Białymstoku
  • Szkoła Podstawowa w Leśniewie
  • Uniwersytet Rzeszowski Wydział Sztuki w Rzeszowie
  • Uniwersytet Warszawski Instytut Geofizyki w Warszawie
  • Uniwersytet Warszawski Wydział Prawa i Administracji w Warszawie
  • Wojskowa Akademia Techniczna Wydział Elektroniki w Warszawie
  • Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej w Warszawie
  • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie
  • Wyższa Szkoła Menedżerska SIG w Warszawie
  • Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna im. M.Beliny-Czechowskiego w Podkowie Leśnej
  • XV Liceum Ogólnokszałcące im. N. Żmichowskiej w Warszawie
  • XVII Liceum Ogólnokszałcące im. A.Frycza Modrzewskiego w Warszawie
  • Zespół Medycznych Szkół Policealnych w Siedlcach
  • Zespół Szkół Muzycznych I i II st. im. F. Chopina w Białej Podlaskiej
  • Zespół Szkół Muzycznych im. F.Nowowiejskiego w Szczecinie
  • Zespół Szkół nr 2 im. E. Plater w Piasecznie
  • Zespół Szkół nr 46 w Warszawie
  • Zespół Szkół w Ochabach

MUZEA

  • Muzeum Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku
  • Muzeum Archeologiczne w Krakowie
  • Muzeum Etnograficzne w Zielonej Górze z siedzibą w Ochli
  • Muzeum Historyczne Miasta Gdańska w Gdańsku
  • Muzeum Historyczne w Sanoku
  • Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce
  • Muzeum Mazowieckie w Płocku
  • Muzeum Miejskie we Wrocławiu
  • Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie w Warszawie
  • Muzeum Pogranicza Śląsko-Łużyckiego w Żarach
  • Muzeum Regionalne w Kutnie
  • Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka w Ciechanowcu
  • Muzeum Sztuki w Łodzi
  • Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie
  • Muzeum Ziemi PAN w Warszawie

BIBLIOTEKI I ARCHIWA

  • Archiwa Akt Nowych w Warszawie
  • Archiwa Główne Akt Dawnych w Warszawie
  • Archiwa Główne Marynarki Wojennej w Gdyni
  • Archiwa Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina w Warszawie
  • Archiwa Państwowe Oddział w Bochni
  • Archiwa Państwowe w Bielsku-Białej
  • Archiwa Państwowe w Częstochowie
  • Archiwa Państwowe w Ełku
  • Archiwa Państwowe w Gdyni
  • Archiwa Państwowe w Gorzowie Wielkopolskim
  • Archiwa Państwowe w Grodzisku Mazowieckim
  • Archiwa Państwowe w Katowicach
  • Archiwa Państwowe w Krakowie
  • Archiwa Państwowe w Lublinie
  • Archiwa Państwowe w Opolu
  • Archiwa Państwowe w Piotrkowie Trybunalskim
  • Archiwa Państwowe w Poznaniu
  • Archiwa Państwowe w Słupsku
  • Archiwa Państwowe w Starachowicach
  • Archiwa Państwowe w Stargardzie Szczecińskim
  • Archiwa Państwowe w Suwałkach
  • Archiwa Państwowe w Toruniu
  • Archiwa Państwowe w Wrocławiu
  • Biblioteka Akademii Medycznej w Warszawie
  • Biblioteka Akademii Muzycznej w Łodzi
  • Biblioteka Archidiecezji Warszawskiej Kuria Metropolitalna Warszawska w Warszawie
  • Biblioteka Centrum Kultury Wilanów w Warszawie
  • Biblioteka Główna Akademii Obrony Narodowej w Warszawie
  • Biblioteka Miejska w Przasnyszu
  • Biblioteka Pedagogiczna im.Heleny Radlińskiej w Siedlcach
  • Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej
  • Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie
  • Biblioteka Pedagogiczna w Płocku
  • Biblioteka Pedagogiczna w Siedlcach
  • Biblioteka Pedagogiczna w Siedlcach Filia w Węgrowie
  • Biblioteka Publiczna Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w Warszawie
  • Biblioteka Publiczna Gminy Łomża w Podgórzu
  • Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów w Warszawie
  • Biblioteka Publiczna m. st. Warszawy Dzielnicy Ursynów w Warszawie
  • Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy Dzielnicy Wawer
  • Biblioteka Publiczna m. st. Warszawy Dzielnicy Wilanów w Warszawie
  • Biblioteka Publiczna m. st. Warszawy Dzielnicy Praga Południe w Warszawie
  • Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Białobrzegi w Białobrzegach
  • Biblioteka Publiczna w Ostrowie Wielkopolskim
  • Biblioteka Sejmowa w Warszawie
  • Biblioteka Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego
  • Centralna Biblioteka Rolnicza w Warszawie
  • Centralna Biblioteka Statystyczna GUS w Warszawie
  • Centralna Biblioteka Wojskowa w Warszawie
  • Główna Biblioteka Pracy i Zabezpieczenia Społecznego w Warszawie
  • Miejska - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Golubiu-Dobrzyniu
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Kolnie
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Lesznie
  • Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Skaryszewie
  • Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Olecku
  • Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im.H. Kołłątaja w Krakowie
  • Powiatowa Biblioteka Publiczna im. W. Broniewskiego w Sieradzu

URZĘDY I IZBY SKARBOWE

  • I Urząd Skarbowy w Sosnowcu
  • I Urząd Skarbowy w Szczecinie
  • II Urząd Skarbowy Katowice
  • II Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej
  • II Urząd Skarbowy w Częstochowie
  • II Urząd Skarbowy w Gdyni
  • II Urząd Skarbowy w Koszalinie
  • II Urząd Skarbowy w Szczecinie
  • II Urząd Skarbowy w Tarnowie
  • Izba Skarbowa w Bydgoszczy
  • Izba Skarbowa w Katowicach
  • Izba Skarbowa w Krakowie
  • Izba Skarbowa w Ostrołęce
  • Izba Skarbowa w Rzeszowie
  • Izba Skarbowa w Suwałkach
  • Izba Skarbowa w Szczecinie
  • Izba Skarbowa w Tarnowie
  • Izba Skarbowa we Wrocławiu
  • Izba Skarbowy w Kielcach
  • Urząd Kontroli Skarbowej w Białej Podlaskiej
  • Urząd Kontroli Skarbowej w Bielsku-Białej
  • Urząd Kontroli Skarbowej w Częstochowie
  • Urząd Kontroli Skarbowej w Lublinie
  • Urząd Kontroli Skarbowej w Olsztynie
  • Urząd Kontroli Skarbowej w Radomiu
  • Urząd Kontroli Skarbowej w Słupsku
  • Urząd Skarbowy w Bochni
  • Urząd Skarbowy w Bystrzycy Kłodzkiej
  • Urząd Skarbowy w Bytomiu
  • Urząd Skarbowy w Chorzowie
  • Urząd Skarbowy w Chrzanowie
  • Urząd Skarbowy w Cieszynie
  • Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach
  • Urząd Skarbowy w Częstochowie
  • Urząd Skarbowy w Głubczycach
  • Urząd Skarbowy w Goleniowie
  • Urząd Skarbowy w Grajewie
  • Urząd Skarbowy w Hrubieszowie
  • Urząd Skarbowy w Kłodzku
  • Urząd Skarbowy w Koninie
  • Urząd Skarbowy w Kozienicach
  • Urząd Skarbowy w Krakowie
  • Urząd Skarbowy w Krasnymstawie
  • Urząd Skarbowy w Kutnie
  • Urząd Skarbowy w Kwidzynie
  • Urząd Skarbowy w Lubinie
  • Urząd Skarbowy w Łomży
  • Urząd Skarbowy w Nowym Tomyślu
  • Urząd Skarbowy w Olkuszu
  • Urząd Skarbowy w Olsztynie
  • Urząd Skarbowy w Opatowie
  • Urząd Skarbowy w Oświęcimiu
  • Urząd Skarbowy w Płońsku
  • Urząd Skarbowy w Przemyślu
  • Urząd Skarbowy w Pszczynie
  • Urząd Skarbowy w Raciborzu
  • Urząd Skarbowy w Radzyniu Podlaskim
  • Urząd Skarbowy w Rudzie Śląskiej
  • Urząd Skarbowy w Rzeszowie
  • Urząd Skarbowy w Sandomierzu
  • Urząd Skarbowy w Siemianowicach Śląskich
  • Urząd Skarbowy w Sierpcu
  • Urząd Skarbowy w Słubicach
  • Urząd Skarbowy w Stalowej Woli
  • Urząd Skarbowy w Strzelinie
  • Urząd Skarbowy w Strzyżowie
  • Urząd Skarbowy w Szamotułach
  • Urząd Skarbowy w Środzie Śląskiej
  • Urząd Skarbowy w Świnoujściu
  • Urząd Skarbowy w Tomaszowie Lubelski
  • Urząd Skarbowy w Tomaszowie Mazowieckim
  • Urząd Skarbowy w Wałbrzychu
  • Urząd Skarbowy w Wągrowcu
  • Urząd Skarbowy w Wołowie
  • Urząd Skarbowy w Zamościu
  • Urząd Skarbowy w Zawierciu
  • Urząd Skarbowy w Ząbkowicach Śląskich
  • Urząd Skarbowy w Zgierzu
  • Urząd Skarbowy w Zwoleniu
  • Urząd Skarbowy w Żuromini
  • Urząd Skarbowy w Żywcu
  • Urząd Skarbowy Warszawa Bemowo w Warszawie
  • Urząd Skarbowy Warszawa-Bielany
  • Urząd Skarbowy we Wrześni

URZĘDY PRACY

  • Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju
  • Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
  • Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
  • Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie
  • Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
  • Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
  • Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
  • Powiatowy Urząd Pracy w Policach
  • Powiatowy Urząd Pracy w Warszawie
  • Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
  • Rejonowy Urząd Pracy w Bełchatowie
  • Rejonowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
  • Rejonowy Urząd Pracy w Bochni
  • Rejonowy Urząd Pracy w Brzesku
  • Rejonowy Urząd Pracy w Busku-Zdrój
  • Rejonowy Urząd Pracy w Ciechanowie
  • Rejonowy Urząd Pracy w Czarnkowie
  • Rejonowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
  • Rejonowy Urząd Pracy w Dębicy
  • Rejonowy Urząd Pracy w Ełku
  • Rejonowy Urząd Pracy w Grójcu
  • Rejonowy Urząd Pracy w Hajnówce
  • Rejonowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim
  • Rejonowy Urząd Pracy w Jarosławiu
  • Rejonowy Urząd Pracy w Jędrzejowie
  • Rejonowy Urząd Pracy w Kartuzach
  • Rejonowy Urząd Pracy w Krasnymstawie
  • Rejonowy Urząd Pracy w Kwidzynie
  • Rejonowy Urząd Pracy w Lipsku
  • Rejonowy Urząd Pracy w Lublinie
  • Rejonowy Urząd Pracy w Lublinie Archiwum II
  • Rejonowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim
  • Rejonowy Urząd Pracy w Łask
  • Rejonowy Urząd Pracy w Łukowie
  • Rejonowy Urząd Pracy w Ostrowcu
  • Rejonowy Urząd Pracy w Ostródzie
  • Rejonowy Urząd Pracy w Pajęcznie
  • Rejonowy Urząd Pracy w Przemyślu
  • Rejonowy Urząd Pracy w Przeworsku
  • Rejonowy Urząd Pracy w Radomiu
  • Rejonowy Urząd Pracy w Radomsku
  • Rejonowy Urząd Pracy w Staszowie
  • Rejonowy Urząd Pracy w Stąporkowie
  • Rejonowy Urząd Pracy w Tarnowie
  • Rejonowy Urząd Pracy w Tczewie
  • Rejonowy Urząd Pracy w Wągrowcu
  • Rejonowy Urząd Pracy w Złotowie
  • Rejonowy Urząd Pracy w Zwoleniu
  • Rejonowy Urząd Pracy we Włoszczowej
  • Wojewódzki Urząd Pracy w Bydgoszczy
  • Wojewódzki Urząd Pracy w Częstochowie
  • Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku
  • Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach
  • Wojewódzki Urząd Pracy w Nowym Sączu
  • Wojewódzki Urząd Pracy w Radomiu
  • Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
  • Wojewódzki Urząd Pracy we Wrocławiu

URZĘDY STATYSTYCZNE

  • Główny Urząd Statystyczny w Warszawie
  • Urząd Statystyczny Oddział w Płocku
  • Urząd Statystyczny w Białymstoku
  • Urząd Statystyczny w Bydgoszczy
  • Urząd Statystyczny w Gdańsku
  • Urząd Statystyczny w Katowicach
  • Urząd Statystyczny w Legnicy
  • Urząd Statystyczny w Lublinie
  • Urząd Statystyczny w Opolu
  • Urząd Statystyczny w Poznaniu
  • Urząd Statystyczny w Szczecinie
  • Urząd Statystyczny w Zielonej Górze
  • Urząd Statystyczny we Wrocławiu

SĄDY I PROKURATURY

  • Prokuratura Rejonowa w Krakowie
  • Prokuratura Rejonowa w Tarnowie
  • Prokuratura w Białej Podlaskiej
  • Sąd Okręgowy w Białymstoku
  • Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
  • Sąd Okręgowy w Krakowie
  • Sąd Okręgowy w Łomży
  • Sąd Okręgowy w Zamościu
  • Sąd Rejonowy w Bielsku Podlaskim
  • Sąd Rejonowy w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Sąd Rejonowy w Głogowie
  • Sąd Rejonowy w Kole
  • Sąd Rejonowy w Krakowie
  • Sąd Rejonowy w Legionowie
  • Sąd Rejonowy w Lubartowie
  • Sąd Rejonowy w Nisku
  • Sąd Rejonowy w Ostródzie
  • Sąd Rejonowy w Otwocku
  • Sąd Rejonowy w Pruszkowie
  • Sąd Rejonowy w Słupsku
  • Sąd Rejonowy w Staszowie
  • Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim
  • Sąd Rejonowy w Warszawie Mokotów
  • Sąd Rejonowy w Wołominie
  • Sąd Rejonowy we Włodawie
  • Sąd Wojewódzki w Warszawie

SŁUŻBA ZDROWIA

  • Artdentmedica s.c. Gniezno
  • Bursztyn Medical Spa s.c. w Dąbkach
  • Doctor Jan Sp. z o.o. w Krakowie
  • Falck Medycyna Sp. z o.o. Warszawa
  • Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Spytkowicach
  • Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Evita Sp. z o.o. w Nowej Rudzie
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej A & Ł Urbaczka w Nowej Dębej
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KINESIS Bielawa
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nova-Med T. i M. Struk Sp. P. Lekarzy w Nowej Dębej
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicare w Gostyniu
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ośrodek Zdrowia" w Pokrzydowie
  • Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof.W.Orłowskiego w Warszawie
  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bielsku Podlaskim
  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Jarosławiu
  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie
  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście" w Opolu
  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Serocku
  • Szpital Neuropsychiatryczny im. Prof.M.Kaczyńskiego w Lublinie
  • Szpital Zachodni im. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim
  • Wojewódzkie Centrum Onkologii w Gdańsku

STAROSTWA POWIATOWE

  • Starostwo Powiatowe w Aleksandrowie Kujawskim
  • Starostwo Powiatowe w Będzinie
  • Starostwo Powiatowe w Bolesławcu
  • Starostwo Powiatowe w Busku Zdroju
  • Starostwo Powiatowe w Bytowie
  • Starostwo Powiatowe w Chodzieży
  • Starostwo Powiatowe w Cieszynie
  • Starostwo Powiatowe w Dębicy
  • Starostwo Powiatowe w Działdowie
  • Starostwo Powiatowe w Ełku
  • Starostwo Powiatowe w Grodzisku Mazowieckim
  • Starostwo Powiatowe w Grudziądzu
  • Starostwo Powiatowe w Hajnówce
  • Starostwo Powiatowe w Kartuzach
  • Starostwo Powiatowe w Kętrzynie
  • Starostwo Powiatowe w Kole
  • Starostwo Powiatowe w Mińsku Mazowieckim
  • Starostwo Powiatowe w Mrągowie
  • Starostwo Powiatowe w Myśliborzu
  • Starostwo Powiatowe w Oleśnie
  • Starostwo Powiatowe w Otwocku
  • Starostwo Powiatowe w Opocznie
  • Starostwo Powiatowe w Ostrołence
  • Starostwo Powiatowe w Pajęcznie
  • Starostwo Powiatowe w Piasecznie
  • Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim
  • Starostwo Powiatowe w Płońsku
  • Starostwo Powiatowe w Poddębicach
  • Starostwo Powiatowe w Policach
  • Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim
  • Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
  • Starostwo Powiatowe w Pucku
  • Starostwo Powiatowe w Radomiu
  • Starostwo Powiatowe w Radomsku
  • Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim
  • Starostwo Powiatowe w Sławnie
  • Starostwo Powiatowe w Strzelcach Krajeńskich
  • Starostwo Powiatowe w Szczytnie
  • Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim
  • Starostwo Powiatowe w Wieluniu
  • Starostwo Powiatowe w Wolominie Wydział Komunikacji
  • Starostwo Powiatowe w Wolsztynie
  • Starostwo Powiatowe w Wołominie
  • Starostwo Powiatowe w Wyszkowie
  • Starostwo Powiatowe w Zielonej Górze
  • Starostwo Powiatowe w Zwoleniu

URZĘDY MIAST, GMIN I DZIELNIC

  • Urząd Dzielnicy Białołęka w Warszawie
  • Urząd Dzielnicy Mokotów w Warszawie
  • Urząd Dzielnicy Wawer
  • Urząd Dzielnicy Włochy w Warszawie
  • Urząd Gminy Targówek w Warszawie
  • Urząd Gminy w Grodzisku Mazowieckim
  • Urząd Gminy w Klembowie
  • Urząd Gminy w Łyszkowicach
  • Urząd Gminy w Obornikach Śląskich
  • Urząd Gminy w Parysowie
  • Urząd Gminy w Rawie Mazowieckiej
  • Urząd Gminy Wawer w Warszawie
  • Urząd Gminy Wołomin w Wołominie
  • Urząd Gminy Zbuczyn
  • Urząd m.st. Warszawy
  • Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
  • Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
  • Urząd Miasta i Gminy Grójec
  • Urząd Miasta i Gminy w Lipsku
  • Urząd Miasta i Gminy w Szamotułach
  • Urząd Miasta i Gminy w Wołowie
  • Urząd Miasta w Bielsku Podlaskim
  • Urząd Miasta w Ełku
  • Urząd Miasta w Golubiu Dobrzyniu
  • Urząd Miasta w Kędzierzynie Koźle
  • Urząd Miasta w Legnicy
  • Urząd Miasta w Łodzi Widzew
  • Urząd Miasta w Płocku
  • Urząd Miasta w Radomiu
  • Urząd Miasta w Stoczku Łukowskim
  • Urząd Miasta w Wałczu
  • Urząd Miasta w Wągrowcu
  • Urząd Miasta w Zabrzu
  • Urząd Miasta w Zawierciu
  • Urząd Miejski w Białymstoku
  • Urząd Miejski w Gdańsku
  • Urząd Miejski w Gorzowie Wielkopolskim
  • Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim
  • Urząd Miejski w Grucie
  • Urząd Miejski w Nowym Dworze Gdańskim
  • Urząd Miejski w Obornikach Śląskich
  • Urząd Miejski w Piotrkowie Trybunalskim
  • Urząd Miejski w Rzgowie
  • Urząd Miejski w Warce
  • Urząd Miejski w Żarach
  • Urząd Wojewódzki w Częstochowie

ODDZIAŁY I INSPEKTORATY ZUS

  • ZUS II Oddział w Poznaniu z siedzibą w Koninie
  • ZUS Inspektorat w Brzozowie
  • ZUS Inspektorat w Dębicy
  • ZUS Inspektorat w Elblągu
  • ZUS Inspektorat w Ełku
  • ZUS Inspektorat w Głubczycach
  • ZUS Inspektorat w Gnieźnie
  • ZUS Inspektorat w Grójcu
  • ZUS Inspektorat w Iławie
  • ZUS Inspektorat w Jaśle
  • ZUS Inspektorat w Kluczborku
  • ZUS Inspektorat w Kłodzku
  • ZUS Inspektorat w Kościanie
  • ZUS Inspektorat w Kwidzyniu
  • ZUS Inspektorat w Limanowej
  • ZUS Inspektorat w Mławie
  • ZUS Inspektorat w Nowej Soli
  • ZUS Inspektorat w Otwocku
  • ZUS Inspektorat w Szczytnie
  • ZUS Inspektorat w Śremie
  • ZUS Inspektorat w Świdnicy
  • ZUS Inspektorat w Świeciu
  • ZUS Inspektorat w Zamościu
  • ZUS Inspektorat w Ząbkowicach Ślaskich
  • ZUS Oddział w Bielsku-Białej
  • ZUS Oddział w Biłgoraju
  • ZUS Oddział w Bydgoszczy
  • ZUS Oddział w Częstochowie
  • ZUS Oddział w Gdańsku
  • ZUS Oddział w Gorzowie Wielkopolskim
  • ZUS Oddział w Kamiennej Górze
  • ZUS Oddział w Koninie
  • ZUS Oddział w Legnicy
  • ZUS Oddział w Lublinie
  • ZUS Oddział w Łodzi
  • ZUS Oddział w Nowym Sączu
  • ZUS Oddział w Opatowie
  • ZUS Oddział w Opolu
  • ZUS Oddział w Ostrołęce
  • ZUS Oddział w Ostrowie Wielkopolskim
  • ZUS Oddział w Pile
  • ZUS Oddział w Płocku
  • ZUS Oddział w Poznaniu
  • ZUS Oddział w Radomiu
  • ZUS Oddział w Radzyniu Podlaskim
  • ZUS Oddział w Rzeszowie
  • ZUS Oddział w Siedlcach
  • ZUS Oddział w Tarnowskich Górach
  • ZUS Oddział w Tomaszowie Mazowieckim
  • ZUS Oddział w Wałbrzychu
  • ZUS Oddział w Zabrzu
  • ZUS Oddział w Zambrowie
  • ZUS Oddział w Zielonej Górze
  • ZUS Oddział we Wrocławiu

ODDZIAŁY KRUS

  • KRUS Oddział Regionalny w Bielsku-Białej
  • KRUS Oddział Regionalny w Biłgoraju
  • KRUS Oddział Regionalny w Ciechanowie
  • KRUS Oddział Regionalny w Częstochowie
  • KRUS Oddział Regionalny w Grudziądzu
  • KRUS Oddział Regionalny w Legnicy
  • KRUS Oddział Regionalny w Lublinie
  • KRUS Oddział Regionalny w Opolu
  • KRUS Oddział Regionalny w Ostrołęce
  • KRUS Oddział Regionalny w Radomiu
  • KRUS Oddział Regionalny w Radzyniu Podlaskim
  • KRUS Oddział Regionalny w Rawiczu
  • KRUS Oddział Regionalny w Tarnowie
  • KRUS Oddział Regionalny w Wysokiem Mazowieckiem
  • KRUS Oddział Regionalny w Zambrowie
  • KRUS Oddział Regionalny w Zduńskiej Woli
  • KRUS Oddział Regionalny w Zgierzu
  • KRUS Oddział Regionalny we Wrocławiu

 

Informujemy, że lista referencyjna tworzona jest na bieżąco od 1993 roku i wskazuje na sprzedaż regałów przesuwnych, statycznych, mebli i wyposażenia bibliotecznego i archiwalnego oraz metalowych mebli biurowych.

Regały jezdne Flexirol
Regały Flexirol
Regały Foreg
Regały przesuwne VARIA

Aktualizacja: 16.10.2017

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.